Príma posed na starém gauči, ale s novým čalouněním

Potahové látky nabízí a provozuje firma damitex, Girgle Miroslav. Zabývá se výrobou a dodávkou objednaného zboží, textilu, matrací, koberců a záclon do interiérů i do venkovních prostor. Pokud jste se rozhodli u nás některé ze zboží objednat, přečtěte si prosím dokonale a pozorně obchodní podmínky, občas dochází k různým nesrovnalostem.
Vámi objednané zboží, potahové látky, přepravíme a doručíme Vámi vybranou přepravní firmou a to většinou od 4 do 10 dnů. Samozřejmě záleží i na způsobu platby, pokud je peněžní částka připsána na účet, hned zboží expedujeme. Lze zvolit i přepravu jako balík do ruky pomocí České pošty.

Spokojenost zákazníka

Jestliže se stane, že Vámi objednané zboží, potahové látky, nebude po dodání podle Vašich představ, můžete ho bez obav vrátit bez udání důvodu do 14 dnů a odstoupit tak od smlouvy. Peníze Vám zašleme zpět na Váš bankovní účet nebo pomocí poštovní poukázky. Vždycky se může stát, že není všechno tak, jak má být. Raději si prosím všechno dobře rozmyslete, než si něco objednáte!